הכל על סובארו xv2019

הכל על סובארו xv2019

הדור החדש של סוברו איקס וי מגיעה עם הנעה לכל ארבעת העגלים ומרחק גחון גדול. יש לו רכיבי פלסטיק המייצרים לו מראה קשוח וגם תורמים רבות לעמידות שלו. הוא מעוצב בצורה מקסימה, שלושה מסכים קלים לתפעול. הרכב מצויד במערכות מתקדמות מכל מיני סוגים בעיקר בגרסא המתקדמת שלו. בקרת שיוט שומרת מרחק, בלימה אוטונטמית בנסיעה לא רגילה כמו לאחור, התרעת סטיה מנתיב, אורות גבוהים אוטומטיים ועוד.

מסך מולטימדיה עם מגע. תמיכה גם באפל וגם באנדרואיד. בקרת אדלים מפוצלת, כניסה והנעה ללא מפתח, מראה מרכזית מתכהה, מושבים נוחים אפשר לבחור בין עור לבין בד. המושבים מרווחים, תומכים וממש כייפים לישיבה.

תא מטען מעט יחסית קטן אבל עדין עושה את העבודה. אפשר לקפל את המושבים ולהגדיל את התא לגדול יותר.

ואיך היא על הכביש?

שתי הגרסאות מאוד נוחות, יציבות וכייפיות לנסיעה. בבורות ופסי האטה היא פחות אטרקטיבית. תנוחת הנהיגה גבוהה, מרגישים שליטה ורואים מצוין ברוב הכיוונים חוץ מהחלק האחורי.

יש מצלמת רוורס מצוינת בכל הגרסאות. מחוץ לעיר היא ממש כיפית. שקטה מאוד, יציבה, מרוסנת. 1600 סמ“ק או 2000 סמ“ק. תלוי בגרסא. תיבת הילוכים רציפה ונוחה מאוד. המנוע אמנם חלש ולא הכי מרשים אבל תוך כדי תנועה מאיץ בצורה מאוד יפה.

לסיכום, מדובר באחלה רכב משפחתי שנוח גם לנסיעת כביש עירונית וגם לנסיעת שטח פשוטה. מרווחת, שקטה ועושה עבודה מצוינת מבחינת valu for money.