דגמי טויוטה 4X4 הנמכרים ביותר בישראל

דגמי טויוטה 4X4 הנמכרים ביותר בישראל

בפוסט הבא נספר לכם על כמה מדגמי טויוטה 4X4 הנמכרים ביותר בישראל .

נתחיל בטויוטה לנדקרוזר שהיא המלכה של החברה.
בסיס גלגלים ארוך וזוית בטן טובה עם גובה מעולה. צמיגי שטח מצוינים ובקרת משיכה יעילה במיוחד מסייעת להתגבר על הצלבות. עיצוב חדשני, מודרני יותר. הרכב נוח, מעודן ושקט מאוד. שלדת סולם עם סרן אחורי חי. נפח מנוע יחסית קטן עם 177 כ“ס. מומנט 45 קג“מ.

חיסכון משמעותי בדלק והפחתה של זיהום האויר. מהלך מתלה נדיב המסייע לייצר אחיזה. חימום למושבים וגם אוורור בגרסה היוקרתית יש אוורור במושבים. נעילה דיפרנציאלית מרכזית, ביטול בקרת יציבות אלקטרונית ובקרת החלטה, זינוק בהילוך שני, ירידה במדרון. נסיעת שטח וכביש נפלאה עם אחיזה טובה.

נמשיך בטויוטה RAV4 שהפכה להיות מרכבי הפנאי שטח המובילים בישראל. השנה הוא הגיע בדור החמישי שלו. עיצוב חיצוני קשוח, חזית זקופה, קוים זויתיים גם בפנים וגם בתוך הרכב. קונסולה מרכזית רחבה, גלגל רחב, הכל ממש דומה ללנדררוזר. תנוחת ישיבה גבוהה ויש כל מיני רמות גימור.

מערכות בטיחות מתקדמות הכוללות בלימת חירום אוטונומית, תיקון סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת זיהוי של תמרורים ומערכת אוטומטית לאורות גבוהים. התרעת תנועת חוצה מאחור יש רק בגרסה המתקדמת. תאורת לד, מראות צד מתקפלות ומערכת מולטימידיה התומכת בשפה העברית בצורה מלאה וטובה.

הגרסא המתקדמת מוסיפה כמה שדרוגים כמו מפתח חכם, חיישני חניה היקפיים, מראה נגד סנוור. ביוקרתיות כמו ההיברידי יש גם מושבי חימום, חישוקי 18 אינץ‘ ועוד. המושב האחורי מרווח עם המון מקום לרגליים ומאוד רחב. שני פתחי מיזוג לאחור, תא מטען גדול מאוד ובגרסאות המתקדמות נפתח חשמלי. תא מטען נפלא. בקיצור שני הרכבים הללו בהחלט נחשבים ליהלומים של טויוטה.