3 חוקים חובה שיורדים עם רכב שטח לשטח

3 חוקים חובה שיורדים עם רכב שטח לשטח

הירידה לשטח היא חוויה בלתי רגילה. בלי מסכים, בלי סמרטפונים, בלי בלבולי מוח שקשורים לעבודה. רק אתם, הטבע, הג‘יפ והאנשים שאתם הכי אוהבים. יחד עם זאת יש כמה דברים שאתם חייבים לזכור כשאתם יורדים לשטח.

בדקו היטב את המסלול אליו אתם יוצאים
אתם ממש לא רוצים להיכנס לחדשות היום בשום מקרה. לכן, חשוב לעשו תשיעורי בית וללמוד את המסלול שבחרתם שימו לב לאדמה, באיזה מצב השטח נמצא בהתאם למזג האוויר ובמידת האפשר, עדיף לבדוק את זה לפני כן עם אנשי מקצוע כמו מדריכי שטח. במידה ונתקלתם תוך כדי תנועה באדמה בוצית או בעייתית, שווה לרדת לבדוק עד כמה הבוץ הזה עמוק והאם בטיחותי לחצות אותו.

ג‘יפ חדש? פעם ראשונה שאתם יורדים לשטח? עברו קורס מיוחד
אנו ממליצים לכם במקרה הזה ממש לא לקחת סיכונים אלא לקחת מדריך מקצועי ולצאת להדרכת שטח מסודרת. עדיף אפילו כמה פעמים לפני שאתם לוקחים אתכם ילדים קטנים ואת האנשים שיקרים לכם. השטח הוא בהחלט מאתגר, כייפי ויש בו הרבה יתרונות אבל חייבים להכיר את כל הכללים, לאסוף את הידע והמיומנויות כדי לצאת אליו.

ציוד חילוץ, מים, אוכל ומפות
אנו חיים בעידן דיגיטלי ולכן בהחלט אפשר לסמוך על הג‘י פי אס שלנו ובכל מקרה, לא במאה אחוזים. תמיד חשוב שיהיו לכם מפות רגילות למקרה של תקלה, למקרה שאין סוללה ולמקרה שהג‘י פי אס פשוט לא קולט. בנוסף, וודאו שיש לכם מספיק מים, לפחות 5 ליטרים לאדם ומספיק אוכל. תמיד עדיף שתרדו כמה ג‘יפים ולא רק ג‘יפ אחד וכמובן ציוד חילוץ זה דבר הכרחי.