מיצובישי אאוטלנדר

מיצובישי אאוטלנדר

רכב מתקדם ועדכני עם עיצוב מרהיב ביופיו. תא נוסעים עם מיטב האבזור וכל פרט ברכב זה מתוכנן להפליא. רמת בטיחות גבוהה, מנוע חזק ודגם מתקדם. מה צריך יותר מזה לדרוש מרכב? נראה שכאן זו הפסגה ממש.

רכב מיצובישי אאוטלנדר נהנה, ראשית כל, מרמת בטיחות גבוהה מה שהופך את הנסיעה למשתלמת ביותר. זאת תודות ל-7 כריות אויר ומערכות בטיחות נלוות. רמת הגימור גבוהה במיוחד וכוללת מערכת התראה על כל סטיה בנסיעה, בקרת שיוט ומערכת התרעה נגד התנגשות קדמית. רכב מיצובישי אאוטלנדר עבר בהצלחה את מבחן הריסוק וקיבל ציון של 5 כוכבים מתוך 5. נתון זה רק מוכיח כי רמת הבטיחות שלו היא מן הגבוהות בשוק.

דור שלישי של רכבים

רכב מיצובישי אאוטלנדר התחיל את צעדיו הראשונים בעולם בשנת 2002 כאשר שמו של הדגם היה C-crosser. בשנת 2006 הגיע לעולם דגם שני, שעבר שינוי בשנת 2010 עם שיתוף פעולה של חברת פיז’ו. בשנת 2012 הושק הדגם השלישי והמתקדם בז’נבה שם הוא הוצג עם מיטב השכלולים. בסוף אותה שנה עשה הרכב את דרכו ארצה להנאת ישראלים רבים שכבר ציפו לראותו.

יוקרה ואיכות כרוכים יחד

חברת כלמוביל מציגה את הרכב ומספרת לנו על שילוב של איכות עם שכלול מתקדם. מדובר ברכב שטח מתאים לנסיעות ארוכות גם קשות ומאתגרות. יש לו יכולת טכנולוגית מתקדמת ביותר, והיא אף דואגת לאיכות הסביבה. נוחה מאד, חוסכת בצריכת האנרגיה ובעלת מטען חשמלי נטען. מנועי החשמל מניעים את הגלגלים פלוס מנוע בנזין של נפח 2.0 ליטר. מנוע זה מאפשר לסוללות החשמל להיטען וכך היא מונעת זיהום אויר ביחס לרכבים אחרים.

שלימות של מיצובישי אאוטלנדר

דגם הרכב של מיצובישי אאוטלנדר נהנה משלימות מקסימליסטית. יש בו גם נוחות וגם בטיחות עם שימוש חסכני בדלק ותרומה לאיכות הסביבה. טכנולוגיות מתקדמות עשו שימוש ביצור הרכב ומיטב השכלולים שניתן למצוא ברכב שטח נמצא בו. דגמי הרכבים של מיצובישי אאוטלנדר נהנים מתא מטען גדול במיוחד שמוסיף לנוחות הנסיעה, עם נפח אחסון גדול ומרווח.