סובארו פורסטר

סובארו פורסטר

הסובארו פורסטר הוא אחד מהרכבי SUV היותר וותיקים בארץ הוא ניכן במגוון יתרונות בולטים שהופכים אותו לרכב מבוקש מאד על אף המחיר הגבוה שלו ביחס לשאר החברים מאותה הקטגוריה.

דגמים

בארץ ישנם כמה דגמים של סובארו פורסטר כאשר גרסת ה Z היא הזולה והפחות מאובזרת שבניהם נכנסה לשוק בישראל רק במהלך שנת 2016.
• דגם Z – הדגם הפשוט ביותר עיקר ההבדל הוא בכך שלא תמצאו בדגם ה Z את מערכת ה X-MODE שמאפשרת שליטה גבוה יותר בשטח, אין מערכת מזגן מפוצלת לכיסאות האחוריים ואין אפשרות לקפל את המושבים האחוריים.
• דגם X – הדגם היותר מאובזר ולכן כבר גם יותר יקר, בו תמצאו כבר את מערכת ה X-MODE שתאפשר לו שליטה יותר טובה בשטח, את האפשרות לקפל את מושבים האחוריים.
• דגם XS – אותו הדבר כמו דגם ה X רק עם תוספת גג פאנורמי ומערכת מזגן מפוצלת גם לאחור.
• דגם ספורט – דגם ספורטיבי יותר.

יתרונות

רכב שטח מהטובים שבקטגוריה שלו, מרווח מאד, בגאז' גדול, אמין מאד. ללא ספק היתרון הכי גדול שלו הוא כאמור היכולות של הרכב בשטח, הרבה מאד משפחות מחפשות רכב שטח שגם יתאים למשפחה והשוק לא מלא בכאלו, אך הפורסטר עונה על הדרישות ואף מעבר ביחס למתחרים שלו וביחס לזה שהוא לא באמת ג'יפ.

חסרונות

צורה חיצונית קצת מגושמת ומרובעת ביחס למתחרים שלו, צריכת דלק די גבוה, הסובארו פורסטר איננו רכב שמזנק מהמקום ומאיץ מהר והמחיר שלו שוב ביחס למתחרים באותה קטגוריה ספציפית גבוה באופן די משמעותי, אך כל אלו לא גורעים ממנו להיות אחד הרכבים הפופולאריים והביקוש שלו בשוק היד 2 גבוה למדי.

מרחבי הרשת:

yoram kraus
יורם קראוס – על בניית משרדי החברות הגדולות בעולם
כך טיפוס הרים הפך אותי למנהל טוב יותר